Cytat

"Holenderski partner jest idealnym mezem dla Polki."

 


Dlaczego holenderski partner?

Holendrzy są z domu nauczeni szacunku dla kobiety. Potrafią wszystko wokół siebie zrobić i domu. Lubia podrożę i wycieczki z rodzina, kolacje ze świecami.

Akceptują dzieci przyszłych partnerek, nie sprawia to dla nich problemów. Są wierni, opiekuńczy, przy nich czuje się bezpieczeństwo. Są dobrymi partnerami dla Polek!

Oczywiście wszędzie znajdują się wyjątki, za co nasze biuro nie ponosi odpowiedzialności.Holender/Belg to partner, który oferuje wiele, swoja miłość, stabilizacje, lepsze jutro, spokojne i wspaniale życie. Dlatego nie zwlekaj, nie bądź dalej sama, weź inicjatywę w swoje ręce.

A co teraz?

Wystarczy zarejestrować się i przesłać swoje zdjęcia, reszta należy do nas. My jesteśmy biurem matrymonialnym, co oznacza ze jesteśmy pośrednikiem miedzy partnerami.

Jesteśmy, kiedy potrzeba uzgodnić spotkanie, gdyż my nie jesteśmy tylko serwisem randkowym u nas przebiega inaczej, poważniej, jesteśmy biurem pośrednictwa matrymonialnego.

Nasze biuro Swaty-Confidence towarzyszy partnerom w drodze do stałych związków, związków małżeńskich i partnerskich. Dobra relacja to coś wspaniałego, zwłaszcza miedzy polsko-holenderskimi partnerami, gdyż opiera się nie tylko na fundamencie miłości, uczciwości, zaufania, harmonii, a także na rożnych kulturach Polski, Holandii, czy Belgii!